RQ73C2B365RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B365RBTD
JLCPCB Part #
C2084611
Description
-55℃~+155℃ 200V 365Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS