RQ73C2B280RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B280RBTD
JLCPCB Part #
C2084815
Description
-55℃~+155℃ 200V 280Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS