RQ73C2B1K91BTD
MFR.Part #
RQ73C2B1K91BTD
JLCPCB Part #
C2084322
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS