PRG3216P-1872-B-T5
MFR.Part #
PRG3216P-1872-B-T5
JLCPCB Part #
C1717091
Description
-55℃~+155℃ 150V 18.7kΩ 1W Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS