RQ73C2B1K54BTD
MFR.Part #
RQ73C2B1K54BTD
JLCPCB Part #
C2084013
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS