H412K7BCA
MFR.Part #
H412K7BCA
JLCPCB Part #
C1410214
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS