RQ73C2B16R9BTD
MFR.Part #
RQ73C2B16R9BTD
JLCPCB Part #
C4311119
Description
-55℃~+155℃ 16.9Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS