RQ73C2B332RBTD
MFR.Part #
RQ73C2B332RBTD
JLCPCB Part #
C2084073
Description
-55℃~+155℃ 200V 332Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS