RQ73C2B154RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2B154RBTD
JLCPCB Part #
C3955139
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS