RQ73C2B14K7BTD
MFR.Part #
RQ73C2B14K7BTD
JLCPCB Part #
C4112841
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS