SG73P2BTTD394J
MFR.Part #
SG73P2BTTD394J
JLCPCB Part #
C6221784
Description
-55℃~+155℃ 390kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS