RQ73C2A8K87BTD
MFR.Part #
RQ73C2A8K87BTD
JLCPCB Part #
C2083642
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 8.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS