RP73D1J8K25BTG
MFR.Part #
RP73D1J8K25BTG
JLCPCB Part #
C4171905
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS