RN73C2A69K8BTD
MFR.Part #
RN73C2A69K8BTD
JLCPCB Part #
C1715130
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 69.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS