RQ73C2A59RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A59RBTD
JLCPCB Part #
C4296832
Description
-55℃~+155℃ 200mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS