RQ73C2A59KBTD
MFR.Part #
RQ73C2A59KBTD
JLCPCB Part #
C2083520
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 59kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS