RQ73C2A33K2BTD
MFR.Part #
RQ73C2A33K2BTD
JLCPCB Part #
C2084251
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS