CRGCQ2512F18R
MFR.Part #
CRGCQ2512F18R
JLCPCB Part #
C2082870
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS