AR0805FR-076R8L
MFR.Part #
AR0805FR-076R8L
JLCPCB Part #
C4177798
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS