CPF0402B57K6E1
MFR.Part #
CPF0402B57K6E1
JLCPCB Part #
C4095237
Description
-55℃~+155℃ 57.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS