RQ73C2A25K5BTD
MFR.Part #
RQ73C2A25K5BTD
JLCPCB Part #
C4079303
Description
-55℃~+155℃ 200mW 25.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS