354068KFT
MFR.Part #
354068KFT
JLCPCB Part #
C2117512
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS