RQ73C2A1K4BTD
MFR.Part #
RQ73C2A1K4BTD
JLCPCB Part #
C2083362
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 100V 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS