RN732ATTD4481A05
MFR.Part #
RN732ATTD4481A05
JLCPCB Part #
C4117114
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.48kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS