RQ73C2A158KBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2A158KBTD
JLCPCB Part #
C4337867
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 200mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS