3522470KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3522470KFT
JLCPCB Part #
C2081675
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 250V 3W 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS