RQ73C1J6K65BTD
MFR.Part #
RQ73C1J6K65BTD
JLCPCB Part #
C2083503
Description
-55℃~+155℃ 150mW 6.65kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS