RQ73C1J3K65BTD
MFR.Part #
RQ73C1J3K65BTD
JLCPCB Part #
C4251470
Description
-55℃~+155℃ 150mW 3.65kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS