35202K2JT
MFR.Part #
35202K2JT
JLCPCB Part #
C2074795
Description
-55℃~+125℃ 1W 2.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS