RQ73C1E634RBTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1E634RBTD
JLCPCB Part #
C2095424
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS