HV73V1JTTD8253F
MFR.Part #
HV73V1JTTD8253F
JLCPCB Part #
C4059843
Description
-55℃~+155℃ 100mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS