RQ73C1J499RBTD
MFR.Part #
RQ73C1J499RBTD
JLCPCB Part #
C2084210
Description
-55℃~+155℃ 150mW 499Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS