RQ73C1J2K8BTD
MFR.Part #
RQ73C1J2K8BTD
JLCPCB Part #
C6201377
Description
-55℃~+155℃ 150mW 2.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS