ERJ-UP3D3092V
MFR.Part #
ERJ-UP3D3092V
JLCPCB Part #
C1870107
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS