H8169RDZA
MFR.Part #
H8169RDZA
JLCPCB Part #
C1407979
Description
-55℃~+155℃ 169Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS