RQ73C1J21KBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C1J21KBTDF
JLCPCB Part #
C3935417
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS