354068KJT
MFR.Part #
354068KJT
JLCPCB Part #
C2095355
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS