RC0603FR-0791KP
MFR.Part #
RC0603FR-0791KP
JLCPCB Part #
C7334737
Description
-55℃~+155℃ 100mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS