CRGCQ2010J6R8
MFR.Part #
CRGCQ2010J6R8
JLCPCB Part #
C2083000
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS