RQ73C1E76R8BTD
MFR.Part #
RQ73C1E76R8BTD
JLCPCB Part #
C4269629
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS