RQ73C1E768RBTD
MFR.Part #
RQ73C1E768RBTD
JLCPCB Part #
C2113906
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS