RQ73C1E6K04BTD
MFR.Part #
RQ73C1E6K04BTD
JLCPCB Part #
C2084157
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.04kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS