RCS1005J430CS
MFR.Part #
RCS1005J430CS
JLCPCB Part #
C17355971
Description
-55℃~+155℃ 43Ω 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS