C3A270RJT
MFR.Part #
C3A270RJT
JLCPCB Part #
C3479831
Description
-55℃~+200℃ 270Ω 3W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% Plugin Through Hole Resistors ROHS