CRGH0603F130K
MFR.Part #
CRGH0603F130K
JLCPCB Part #
C2098040
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS