RN73C1E619RBTD
MFR.Part #
RN73C1E619RBTD
JLCPCB Part #
C1719864
Description
-55℃~+155℃ 25V 619Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS