RQ73C1E4K02BTDF
MFR.Part #
RQ73C1E4K02BTDF
JLCPCB Part #
C4116248
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS