RQ73C1E3K74BTD
MFR.Part #
RQ73C1E3K74BTD
JLCPCB Part #
C4013955
Description
-55℃~+155℃ 3.74kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS