RQ73C1E3K24BTD
MFR.Part #
RQ73C1E3K24BTD
JLCPCB Part #
C4270579
Description
-55℃~+155℃ 3.24kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS