RQ73C1E3K48BTD
MFR.Part #
RQ73C1E3K48BTD
JLCPCB Part #
C2095510
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS